Babyliss i-Pro 235 XL ST389E – prostownica, którą chcesz mieć

Autor: Justyna Jucha — Marzec 28, 2016

Na rynku dostęnych jest tyle prostownic do włosów, że czasem naprawdę nie wiadomo jaką kupić. WIele z nich ma bowiem podobne parametry, a także po prostu wygląda podobnie. Aby więc kupić dobry model, warto posiłkować się rankingami. Według jednego z nich, stworzonego przez porównywarkę Okazje.info, w ostatnim czasie najchętniej wybieraną prostownicą do włosów był model Babyliss i-Pro 235 XL ST389E. Dlaczego akurat ten?

źródło: okazje.info

źródło: okazje.info

Najważniejsze informacje o Babyliss i-Pro 235 XL ST389E

Model ST389E to profesjonalne urządzenie posiadające szerokie płytki, którymi bardzo łatwo i szybko wyprostujemy niesforne kosmyki. Co ważne, wspomniane płytki posiadają doskonałą powłokę Diamond Ceramic, dzięki której są one wyjątkowo gładkie i odporne na różnego typu uszkodzenia, w tym zarysowania. Dużym plusem wspomnianej prostownicy jest technologia I-temperatura. Z jej pomocą płytki nagrzeją się szybko i równomiernie, a na całej powierzchni temperatura będzie rozłożona równomiernie. Z kolei w zależności od oczekiwanego efektu, możemy wybrać jedną z sześciu temperatur nagrzania płytek, przy czym najwyższa to aż 235 st. C.

Ale i to nie koniec zalet modelu Babyliss i-Pro 235 XL ST389E. W komplecie z nim znajdziemy grzebień pomocny w rozczesywaniu i prostowaniu pasm wlosów. Nie do zastąpienia jest też wbudowana jonizacja, któa jeszcze bardziej wzmacnia efekt odżywki, a także przeciwdziała puszeniu oraz elektryzowaniu się włosów. Kolejna z technologii – Wet&Dry – odpowiada z kolei za możliwość stylizowania zarówno mokrych, jak i suchych włosów.

 

Reklama:Facebook: