Błyskawiczne opalanie z Fake Bake

Autor: Justyna Jucha — Maj 02, 2017

Fake Bake to uznany producent samoopalaczy łączących w swej formule składniki brązujące naturalnego pochodzenia. Proponujemy dwa produkty do szybkiego opalania w naturalny sposób.

60 Minute – płyn ekspresowo opalający

60 Minutes to płyn opalający od firmy Fake Bake, który można śmiało nazwać rewolucyjnym produktem o doskonałym działaniu samoopalającym w zaledwie godzinę. Produkt jest bardzo łatwy w aplikacji dzięki formule „widzisz gdzie nakładasz” i jest przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry. Stopień opalenia zależy od czasu utrzymania produktu na skórze:

  • jedna godzina to złota opalenizna,
  • dwie godziny to brązowa opalenizna,
  • do trzech godzin ciemny brąz.

Dłuższe utrzymywanie produktu na skórze nie jest zalecane. Szybko wysycha i jest bardzo lekki przy czym nie zatyka porów. Do tego płyn ma bardzo przyjemny zapach i nie brudzi ubrań. W zestawie znajduje się płyn samoopalający o pojemności 236 ml, welurowa rękawica, dzięki której uzyskuje się najlepsze efekty stosowania samoopalacza oraz rękawiczki lateksowe wielokrotnego użytku. Termin ważności kosmetyku to 10 miesięcy od pierwszego użycia. Płyn zawiera erytrulozę.

kosmetyki do opalania

okazje.info.pl

Airbrush – spray opalający

Z Airbrush możemy opalać się szybko i w innowacyjny sposób. Niezwykła technologia gwarantuje najbardziej luksusową złotą opaleniznę do wszystkich odcieni skóry. 360 -stopniowy rozpylacz Fake Bake zapewnia ciągłe rozpylenie pod dowolnym kątem, nawet trzymany w pozycji do góry dnem. Wiążąc najwyższej jakości naturalne czynniki z dwoma silnymi składnikami opalizującymi – DHA i erytruloza, super szybkoschnący aerozol sprawia, że jest to najlepszy samoopalacz w sprayu. Bez najmniejszego problemu radzi sobie z trudno dostępnymi miejscami, a dzięki czekoladowej konsystencji i formule „widzisz gdzie nakładasz” z łatwością rozprowadzimy preparat równomiernie. Dodatkowym plusem jest przyjemny zapach podczas i po aplikacji. Produkt zawiera rękawice wielokrotnego użytku. Produkt nie zawiera Parabenu. Pojemność kosmetyku to 207 ml.

kosmetyki do opalania

okazje.info.pl

Reklama:Facebook: