Buty o zapachu lata od Schaffshoes

Autor: Beata Duda — Czerwiec 10, 2013

Co najbardziej liczy się dla Was, gdy zaczynacie myśleć o kupnie nowej pary butów? Jakość wykonania? Styl? A może… zapach? Tak, tak, buty mogą być nie tylko modne, trwałe i wygodne, ale też pięknie pachnieć! Dowodzi tego internetowy sklep Schaffashoes, który proponuje modele kuszące zapachami gumy balonowej, słodkich kwiatów czy cynamonu, stworzone przez marki Cravo&Canela,Chipie oraz Mel By Melissa.

W butach Schaffashoes zadbano oczywiście o to, co najważniejsze, czyli ciekawy fason, radosną kolorystykę i odpowiednią jakość. Ale cechy te mają przecież prawie wszystkie kolekcje różnych marek. Dlatego też postawiono na coś, co do tej pory nie kojarzyło się z butami, czyli piękny zapach.

źródło: Schaffshoes

źródło: Schaffshoes

Buty od Schaffashoes wyróżniają się nie tylko ciekawym fasonem, barwną kolorystyką i jakością. Obuwie tej marki kusi również letnimi zapachami, wśród których znalazła się guma balonowa, cynamon, owoce i kwiaty. Zresztą sama nazwa jednego z twórców, Cravo&Canela, oznacza tyle co goździki i cynamon. Jego lekkie buty dedykowane są kobietom niezależnym i dynamicznym, lubiącym odważne stylizacje.

źródło: Schaffshoes

źródło: Schaffshoes

Z kolei marka Chipie stworzyła trampki z bawełny ekologicznej. Przyznano im certyfikat Made in Green. Gwarantuje on, że do produkcji butów nie użyto substancji szkodliwych dla przyrody. Trampki pachną gumą balonową.

źródło: Schaffshoes

źródło: Schaffshoes

Buty z linii Mel By Melissa zainspirowane zostały beztroskością dziecięcych zabaw. Są one również przyjazne środowisku, gdyż materiał użyty do ich wykonania w pełni nadaje się do recyklingu. Zapach, jaki nadano tym butom jest słodki, kwiatowy,

Pełną ofertę sklepu Schaffshoes znajdziecie na stronie http://schaffashoes.pl/

Reklama:Facebook: