Calvin Klein Eternity Aqua

Autor: Justyna Jucha — Lipiec 03, 2017

Kobiecość, elegancja i wewnętrzna siła – jeśli te cechy są Ci bliskie lub dążysz do ich osiągnięcia, możesz to z powodzeniem podkreślić za pomocą perfum Calvin Klein Eternity Aqua. Ten niepowtarzalny, ponadczasowy zapach został zainspirowany akordami orzeźwiającymi, które dodadzą Ci energii w ciągu zabieganego dnia, ale też wyróżnią Cię podczas romantycznych wieczorów.

Poznaj moc orzeźwienia

Woda perfumowana Calvin Klein Eternity Aqua dedykowana jest paniom nowoczesnym. Je to właśnie opisywany zapach otuli naturalnym, swobodnym urokiem, ale też nutą tajemniczości i wyjątkowego uroku. Cała kompozycja otwarta zostaje przez soczyste jabłko, które w połączeniu z ogórkiem tworzy wyjątkowy zapachowy bukiet, do którego dodano także białe piwonie oraz morele.

Nuta serca to akcent jaśminowy, kwiat tiare, magnolia oraz gardenia. Do tego dołączono nutę bazy przywodzącą na myśl promienne lasy pełne słońca. Efekt ten osiągnięto poprzez połączenie aromatów cedrowych oraz piżmowych. Zapach ukryto w buteleczkach o trzech pojemnościach – sto mililitrów, pięćdziesiąt mililitrów oraz trzydzieści mililitrów.

Reklama:Facebook: