Calvin Klein Euphoria – uwolnij swoje najskrytsze marzenia

Autor: Justyna Jucha — Maj 27, 2016

Calvin Klein Euphoria to niesamowite perfumy damskie, które powstały już ponad 10 lat temu (dokładnie w 2005 roku! Ich orientalno-kwiatowe nuty zachwycjąa od tej pory nieustannie, stale zwiększając rzesze swoich zwolenniczek.  Euphoria to bowiem zapach seksowny, niesamowicie działający na wyobraźnie, który kochają wszystkie kobiety pragnące pełnej wolności, wyróżniające się wrodzoną elegancją.

Perfumy damskie Calvin Klein Euphoria woda perfumowana dla kobiet 100ml

Najważniejsze elementy Calvin Klein Euphoria

 

Najmocniejszym akcentem nuty głowy wspomnianych perfum jest granat. Ten egzotyczny owoc dopełniają równie egzotyczne kaki oraz nuty zielone. Środek zapachu, czyli nuta serca, to z kolei przede wszystkim czarna orchidea oraz kwiat lotosu, dopełniane przez champanca. Z  kolei w podstawowej nucie bazy wyczujemy płynną ambrę, czarny fiołek, piżmo oraz klasyczny mahoń.
Perfumy Calvin Klein Euphoria można kupić w próbnikach o pojemności 1 ml, a także w opakowaniach o pojemnościach 30 ml, 50 ml i 100 ml. Dostępne są zarówno w postaci wód toaletowych, jak i wód perfumowanych.
Poszukując innych perfum marki Calvin Klein możesz zajrzeć na http://www.okazje.info.pl/ceny/calvin-klein/uroda/perfumy-damskie/.

Reklama:Facebook: