Ciągle modne – bransoletki z charmsami

Autor: Zuza Majewska — Kwiecień 17, 2015

Idealnym dodatkiem do kobiecego stroju jest biżuteria. Od tego jaki ma charakter zależy całościowy efekt jaki osiągniemy – czy strój będzie bardziej elegancki, czy bardziej „na luzie”. Jeśli lubimy zmieniać biżuterię i charakter stroju, warto skusić się na bransoletkę z charmsami, które są bardzo zróżnicowane w swoim charakterze i do tego wymienne. Charmsy to nic innego jak biżuteryjne zawieszki do bransoletki. Mogą być wykonane zarówno ze szlachetnych materiałów, jak i z imitacji. Mogą przyjmować dowolne kształty, a ich rodzaj zależy tylko i wyłącznie od naszego gustu, nastroju i zasobności portfela.

[nggallery id=121]

Zawieszka-charms marki Marmad z karabińczykiem zielona koniczynka ma  łączną długość około 28 mm i jest elementem ozdobnym do tworzenia między innymi biżuterii modułowej. Jest to zawieszka dwustronna, jednakowa z obydwu stron wykonana z posrebrzanego metalu.

Z kolei zawieszka rybka Nicole Barr z emalią i brylantem wykonana została z rodowanego srebra z niebieską emalią i brylantem. Ma długość 18 mm, a łączna masa brylantów wynosi 0,018 ct. Angielska biżuteria Nicole Barr wykonywana jest na zamówienie.

[nggallery id=122]

Dużą popularnością cieszą się również charmsy marki Guess, która utożsamiana jest z młodością, przygodą, podążaniem za najnowszymi trendami. Marka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje kompletne linie odzieży i akcesoriów, w tym również najmodniejszej biżuterii. Biżuteria Guess opiera się na dynamizmie, operowaniu ciekawymi wzorami i podkreślaniu własnego indywidualizmu, a jej nieodłącznym dodatkiem jest charakterystyczna zawieszka z logo marki. Każdy produkt jest zapakowany w piękną, stylową sakiewkę. Charms wykonany ze stali szlachetnej pozwala na nadanie indywidualnego charakteru swojej ulubionej biżuterii.

[nggallery id=123]

Reklama:Facebook: