Czarne sandały na szpilce od Buffalo

Autor: Justyna Jucha — Maj 14, 2016

Czarne sandały na obcasie typu szpilka to must have każdej eleganckiej kobiety! Prezentują się one dobrze zarówno ze strojami wizytowymi, jak i z lekkimi sukienkami, obu dodając niepowtarzalnej klasy. Ostatnio na mojej półce pojawiły się takie buty, stworzone przez markę Buffalo o numerze katalogowym BU311L00C-Q11. Stabliność, wygoda i szykowność – to z pewnością ich największe zalety.

2

Czarne sandały Buffalo posiadają zapięcie na pasek z klamrą. Piętę przytrzymuje w nich rozbudowany tył, a za podtrzymanie stopy na wysokości palców odpowiadajszeroki pasek, który z zewnątrz w połowie ozdobiono za pomocą połyskliwego tworzywa. Należy wspomnieć, że nosek w tych butach jest otwarty, pięta zakryta, a szpilka ma wysokość dziewięciu centymetrów. I mimo, że jest ona tak wysoka, cała konstrukcja buta jest niezwykle stabilna.

Jeśli chodzi o materiały, z których wykonano czarne sandały Buffalo, na zewnątrz butów znajdziemy włókno, wewnątrz umieszczono wytrzymały materiał, zaś na podeszwie – mocne tworzywo sztuczne odporne na ścieranie. Dzięki takiemu połączeniu buty wyglądają bardzo solidnie i stylowo, i będą nam służyć bez obaw przez kilka letnich sezonów. Jeśli więc i Wy chcecie mieć w swojej szafie ten piękny model, zabezpieczcie na swoim koncie około 200 złotych i wybierzcie się na zakupy do sklepów internetowych.

Reklama:Facebook: