Designerska walizka National Geographic

Autor: Justyna Jucha — Maj 25, 2017

Walizka na czterech kółkach Nature of Love średnia National Geographic to doskonała propozycja na nadchodzące lato i wyjazdy urlopowe. Jest niewielka, na krótki wypad za miasto lub kilkudniowy pobyt w ciepłych krajach. Do tego ma piękny nadruk misia Panda.

Wytrzymała i piękna

Materiał, z którego wykonano walizkę to ABS – to oznacza sztywny korpus, który doskonale chroni zawartość przed uszkodzeniem, ale również np. odzież przed wygnieceniem. Wymiary walizki to 69 x 47 x 27 cm. Posiada wysuwany stelaż z blokadą i pojemność 53 litrów, przy wadze niecałych czterech kilogramów. Jaj dużą zaletą są kółka – które są gumowane, podwójnie łożyskowane i obrotowe o 360 stopni. Walizka posiada też dwukierunkowy zamek.Wewnątrz walizki znajduje się składany separator – w komorze z kieszenią. Kieszeń wewnętrzna zamykana jest zamkiem. Posiada górny uchwyt do noszenia pionowo oraz boczny uchwyt do noszenia poziomo. Na ścianie bocznej umieszczono stopki izolujące. Walizka posiada wygodne i funkcjonalne pasy stabilizujące bagaż.

walizka na wakacje

okazje.info.pl

Marka National Geographic jednoznacznie kojarzy się z odkrywaniem świata, podróżowaniem i niezwykłymi fotografiami. Unikalne wzornictwo, mocna konstrukcja i funkcjonalność sprawiają, że walizki podróżne na kółkach National Geographic to idealny towarzysz w podróży. Walizka z czterema obrotowymi kółkami to przede wszystkim komfortowe transportowanie bagażu, swobodne poruszanie się po terminalu, peronie oraz wygodne dotarcie do pokoju w hotelu. Dodatkowo walizka została wyposażona w specjalny zamek TSA –  Travel Sentry Approved. Pozwala on służbom celnym kontrolującym bagaż otworzyć go bez niszczenia zabezpieczeń. Posłużą się wówczas specjalnym kluczem – matką, otworzą walizkę dokonując rewizji, a później zamkną bagaż. Warto używać zamków TSA podróżując samolotem, szczególnie do krajów anglosaskich oraz w kierunkach azjatyckich.

Reklama:Facebook: