Elegancki, niebieski portfel ze skóry ekologicznej od Botusi

Autor: Justyna Jucha — Sierpień 27, 2017

Błękit to kolor, który w tym sezonie jest ogromnie modny. Dlatego też specjalnie dla Ciebie znalazłyśmy niesamowity portfel marki Botusi, wykonany z ekologicznej skóry, który stworzono właśnie w błękitnych odcieniach. Ten wyjątkowy produkt pozwoli na schowanie wszystkich Twoich pieniędzy i dokumentów, a przy tym będzie zachwycał Cię nieustannie swoim niesamowitym wyglądem.

Zakochaj się w błękicie

Elegancki design oraz starannie wykonanie – tych cech na pewno nie brakuje portfelowi marki Botusi. Do stworzenia przedmiotu użyto skóry ekologicznej, z której zrobiono także pasek obecny w zestawie z portfelem. Całość ma formę ogromnie kobiecego puzderka ozdobionego srebrnym, delikatnym butem. Nas to połączenie zdecydowanie zachwyca i zachwycać pewnie szybko nie przestanie.

Portfel ma wysokość dziesięciu centymetrów oraz szerokość osiemnastu i pół centymetra. Znajdziemy w nim cztery kieszonki na karty płatnicze (i inne dokumenty o identycznych rozmiarach takie jak prawo jazdy czy dowód osobisty), jedną sporą kieszeń na banknoty, jedną mniejszą kieszonkę na zdjęcie oraz jedną kieszonkę do przechowywania bilonu. Jest tu więc zdecydowanie wszystko, czego potrzeba.

Reklama:Facebook: