Eleganckie kalosze na wiosenne roztopy

Autor: Justyna Jucha — Luty 27, 2017

Wiosenne pluchy to czas, który jest wyzwaniem dla naszych butów, a tym samym naszych stóp i naszego zdrowia, jeśli zamoczymy nogi w przeciekającym obuwiu. Najlepsze na taką okazję są kalosze, ale jak będziemy w nich wyglądać idąc w eleganckim kostiumie do pracy? Otóż rozwiązaniem są eleganckie kalosze, np. w stylu botków – sztybletów, które do złudzenia przypominają zwykłe obuwie, a mają przy tym zalety kaloszy. Oto kilka propozycji tego typu obuwia – eleganckich kaloszy.

Kalosze damskie HAS485B HASBY

Sztyblety – kalosze w kolorze czarno – szarym posiadają wewnątrz wkładkę tekstylną, a na zewnątrz są wykonane z tworzywa sztucznego. Posiadają niewysoki obcas 2,5 cm, a ich cholewka ma wysokość 10,5 cm. Buty są wsuwane, nie posiadają zapięcia.

eleganckie kalosze

okazje.info.pl

Kalosze HUNTER GLOSS BRIGHT

Prezentowany model z kolekcji Hunter wykonany jest z gładkiego tworzywa opartego o naturalne komponenty. Do produkcji tych kaloszy, w procesie wulkanizacji dodawany jest specjalny wosk, który w kontakcie z wilgocią, może pojawić się na kaloszach w formie białego lub szaro-niebieskiego nalotu. Posiadają lekko usztywniony kołnierz cholewki, gumową podeszwę i okrągły, lekko usztywniony nosek. Podeszwa jest stabilna, tłoczona, a wkładka wewnątrz buta tekstylna. Wysokość cholewki to 12 cm.

eleganckie kalosze

okazje.info.pl

Kalosze Tretorn

Kalosze Tretorn mają cholewkę wykonaną z kauczuku, a wnętrze wyściełane tekstylną wkładką dla wygody noszenia.Posiadają też antypoślizgową podeszwę z kauczuku. Buty chronią przed wilgocią i są łatwe do utrzymania w czystości. Wysokość obcasa to 3,5 cm.

eleganckie kalosze

okazje.info.pl

Reklama:Facebook: