Gatta Basic czyli podstawa każdej kobiecej szafy

Autor: Jola Kubiak — Luty 18, 2013

Zanim zabierzemy się za kompletowanie bielizny „do zadań specjalnych”, warto zadbać o bieliznę bazową, która będzie stanowiła doskonałą podstawę codziennej garderoby. Proste t-shirty, klasyczne body czy dopasowane golfy to bowiem coś, co przyda się każdej kobiecie, bez względu na jej wiek czy gust. Takie właśnie elementy znajdzie się w najnowszej kolekcji Gatta Basic.

Bielizna bazowa Gatta

źródło: Gatta

Co każda kobieta powinna mieć w szafie ?

Porządna, kobieca szafa nie obejdzie się bez kilku rzeczy. To między innymi „mała czarna”, dopasowana marynarka, szpilki na wysokim obcasie czy wygodne jeansy. Obok nich stanowczo powinny się znaleźć takie części garderoby jak topy, golfy, body, longsleeve (cienkie bluzki z długim rękawem), koszulki polo, bluzki na ramiączkach czy dzianinowe golfy w wersjach z krótkim i długim rękawem. Są one niezastąpione w bardzo wielu sytuacjach i potrzebne częściej, niż mogłoby się to wydawać.

Bielizna bazowa Gatta

źródło: Gatta

Gatta Basic- znakomita bielizna bazowa

Przeglądając najnowszą kolekcję Gatta Basic znajdzie się wyjątkowo szeroki wybór modeli bielizny bazowej. Niemal każda z propozycji dostępna jest w kilku fasonach, różniących się od siebie rodzajem rękawów czy krojem. Dostępne są też dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała. Gatta Basic można więc dopasować do różnorodnych stylizacji przeznaczonych na każdą porę roku.

Bielizna bazowa Gatta

źródło: Gatta

Pełną ofertę marki Gatta znajdzie się na stronie www.okazje.info.pl.

Reklama:Facebook: