Gładkie nogi na lato z depilatorem Philips BRE620/00 Satinelle Advanced

Autor: Justyna Jucha — Czerwiec 19, 2017

Philips BRE620/00 Satinelle Advanced to idealny produkt pozwalający pozbyć się na długo niechcianego owłosienia z ciała. Szczególnie przyda się jeśli planujemy wakacyjny urlop na plaży czy w ciepłych krajach, kiedy odsłaniamy więcej.

Funkcjonalny i skuteczny Philips BRE620/00 Satinelle Advanced

Depilator Philips BRE620/00 Satinelle Advanced przeznaczony jest do użytku zarówno na sucho, jak i na mokro. Można go stosować do depilacji nóg, twarzy oraz innych części ciała. W zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria. Depilator jest zasilany na dwa sposoby – sieciowo oraz akumulatorowo. Posiada ergonomiczny uchwyt, który ułatwia przesuwanie urządzenia po skórze, a tym samym chwytanie nawet króciutkich włosków. Najszersza głowica z dyskami ceramicznymi depiluje blisko skóry, wychwytując nawet drobne włoski i zapewniając szybkie i długotrwałe efekty. Ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt umożliwia łatwe manewrowanie, zapewniając pełną kontrolę i większy zasięg. Można zatem w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele.

depilator satinelle

okazje.info.pl

Marka Philips posiada opatentowany system depilacji. Wszystkie depilatory tej firmy są wyposażone w wyjątkowy system polegający na tym, że pęseta unosi i zbiera przylegające włosy oraz prowadzi je do punktu wyrywania, w którym zostają usunięte. W połączeniu z wyjątkowymi, okrągłymi dyskami ceramicznymi, urządzenie zapewnia depilację blisko skóry, co daje optymalne efekty i większą delikatność zabiegu. Dzięki specjalnemu uchwytowi antypoślizgowemu, urządzenie można używać w optymalny sposób na sucho i na mokro podczas codziennej kąpieli pod prysznicem lub w wannie. Wyjątkowa lampka ułatwiająca wychwytywanie drobnych włosków zapewnia uzyskanie doskonałych efektów depilacji na całym ciele. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w system masujący, który łagodzi uczucie dyskomfortu w czasie depilacji. Głowica goląca i nasadka do przycinania zapewniają dokładne golenie i większą delikatność na różnych obszarach ciała. Czas używania w oparciu o akumulatory to do 40 minut, a czas ładowania 1,5 godziny.

Reklama:Facebook: