Jak wybrać idealny żakiet dla siebie?

Autor: Redakcja — Grudzień 13, 2015

Żakiet to strój, który powinien znaleźć sie w szafie każdej kobiety. Niezależnie od stylu naszej pracy – to niezastąpiony, elegancki dodatek, który potrafi podkreślić nasze atuty. Wszystko należy dobrać odpowiednio do swojej sylwetki. Dzięki temu znajdziemy odpowiedni krój, który wyeksponuje ciało, a sprawi, że będziemy wyglądać bardzo elegancko.

Dla kobiet o kształcie klepsydry idealnym żakietem będzie model zapinany na jeden guzik. Delikatnie taliowany fason pozwala uwydatnić ten najbardziej kobiecy kształt.  Żakiet sięgający do kości biodrowych eksponuje talię, a do tego podkreśla proporcje. Dodatkowo należy dobrać idealne buty – kozaki z szeroką cholewką, torebkę oraz biżuterię.

Answear Żakiet Intuition WS15.KUD008 (kremowy)

Źródło: Okazje.info

Panie o kształcie jabłka mogą zakładać żakiety o prostej, nie taliowanej linii. Pozwalają na stworzenie odpowiedniej iluzji optycznej poprzez zastosowanie rozpiętego żakietu. Świetnie pasować on będzie do nowoczesnych spodni czy sukienki. Najlepsze modele powinny być pozbawione kołnierzyka.

Vero Moda Żakiet 10132931 (granatowy)

Źródło: Okazje.info

Panie o chłopięcej figurze kolumny powinny postawić na żakiet przedłużany, sięgający nieco za linię bioder. Dodatkowo ważne, by był wytaliowany dodając nam nieco kobiecości. Elegancki żakiet zapinany na dwa guziki świetnie sprawdzi się zarówno w sytuacji biznesowej, jak i sportowej.

Only Żakiet Cathrin Stripy 15099322 (czarny)

Źródło: Okazje.info

Kobiety, które posiadają typową figurę gruszki powinny postawić na żakiet, który odwróci ich proporcje. Najlepszy tutaj będzie krótki żakiet, który odwróci uwagę od zbyt dużej dolnej części ciała. Dobrze wytaliowany żakiet, nieco szerszy w ramionach zrównoważy proporcje sylwetki i doda nam lepszych kształtów.

CLICK FASHION ŻAKIET ARTA

Źródło: Okazje.info

Reklama:Facebook: