Karnawał pełną parą – pora na przebrania dla dorosłych

Autor: Redakcja — Luty 07, 2016

Imprezy karnawałowe to świetna okazja, by rozerwać się po ciężkim tygodniu w pracy i nabrać sił na dalsze działanie. Bale przebierańców to imprezy skierowanie nie tylko dla dzieci. Również dorośli mogą się na nich znakomicie bawić. W zależności od naszego pomysłu możemy pojawić się, np. jako kobieta kot czy Batman ukrywając jednocześnie naszą tożsamość. Każdy będzie się zastanawiać, kto kryje się pod maską.

Idealny pomysł na kostium

Pomysłów na kostium jest nieskończenie wiele. Oczywiście najprostszym sposobem jest zakupienie gotowego w sklepie. Do wyboru mamy ogromną ilość gotowych strojów spośród, których z pewnością znajdziemy wszystkich najbardziej znanych superbohaterów czy superbohaterki. Jeżeli idziemy na imprezę np. z naszą drugą połówką świetnym pomysłem jest połączenie motywów strojów. Możemy więc przyjść np. jako pacjent i pielęgniarka, anioł i diabeł lub więzień i strażnik. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej wyobraźni.

GoDan Strój dla dorosłych na Halloween Upiorny Uczeń: bluza, spodnie, krawat (GDN-SAHK-LU019/56)

Źródło: Okazje.info

Jeżeli posiadamy zdolności manualne i chwilę wolnego czasu możemy przygotować kostium samodzielnie. Dobranie odpowiedniej kolorystyki i akcentów pozwoli upodobnić się do ulubionej postaci. Zakładając sweter, okrągłe okulary oraz malując sobie na czole znak błyskawicy możemy przez jeden wieczór poczuć się jak Harry Potter. Dla lepszego efektu możemy wystrugać sobie z gałęzi różdżkę.

Gama strój przebranie dla dorosłych CLOWN KLAUN

Źródło: Okazje.info

Niezależnie od tego jaki wybierzemy strój najważniejsze to dobrze się bawić. Im ciekawszy motyw zaprezentujemy tym większe wzbudzimy zainteresowanie wśród znajomych. Swój wybór warto dobrze przemyśleć, by pokazać swoją oryginalność. Jeżeli zdecydujemy się na najbardziej oklepane motywy mamy duże prawdopodobieństwo, że ktoś inny pokaże się w takim samym przebraniu.

Reklama:Facebook: