Korektor do twarzy Inglot Freedom System

Autor: Justyna Jucha — Czerwiec 01, 2016

Korektor to jeden z najbardziej podstawowych kosmetyków do makijażu. Dzięki niemu bowiem szybko usuniemy niewielkie plamki na twarzy czy wrażenie workó pod oczami. Warto więc kupić naprawdę dobry rodzaj tego produktu, taki jak na przykład Inglot Freedom System. Jego kremowa konsystencja błyskawicznie zniweluje wszystkie przebarwienia i inne skórne niedoskonałości.

2

Czm zachwyca Inglot Freedom System?

Wspomniany kosmetyk przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. W zależności od kolorytu cery, możemy wybrać jeden z aż dziesięciu jego odcieni: od bardzo jasnego LW100 do ciemnobrązowego MW200. Jeśli chodzi o moc krycia, w tym korektorze jest ona określana jako średnia.. Warto też zaznaczyć, że produkt banalnie łatwo się aplikuje, pozostawiając na naszej twarzy tak zwany efekt soft focus.

W ten sposób zyskujemy gładką, rozpromienioną skórę o satynowym, gładkim wykończeniu. Jedno opakowanie Inglot Freedom System zawiera 1,8 gram kosmetyku. Za taką pojemność zapłacimy zaledwie 15 złotych (cena w Douglasie), otrzymując w zamian niezastąpioną pomoc przy codziennym makijażu.

Reklama:Facebook: