Kosmetyki do ciała marki Cuccio

Autor: Justyna Jucha — Listopad 26, 2015

Włoska marka Cuccio oferuje linię kosmetyków do pielęgnacji ciała, w tym także stóp i dłoni. Cuccio Masło do ciała z wyciągiem z granatów i fig stworzone we włoskiej Toskanii, zostało wykonane z najbardziej nieskazitelnych składników, opracowanych z potrzeby ekologicznej ochrony skóry, aby wygląd ciała był zawsze młody i pełen życia. Masło do ciała z wyciągiem z granatów i fig rewitalizuje i wygładza skórę. Może być stosowane do dłoni, stóp i ciała. Tworzy barierę ochronną przed działaniem czynników zewnętrznych. Głęboko nawilża i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd. Posiada właściwości przeciwstarzeniowe, rewitalizujące i wygładzające skórę. Tworzy naturalną barierę ochronną przed działaniem czynników zewnętrznych. Głęboko nawilża, odżywia i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd. Charakteryzuje się delikatnym, subtelnym i świeżym zapachem.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Cuccio Masło do ciała z wyciągiem z wanilii zapewni zawsze młody i pełen życia wygląd ciała. Masło dzięki zawartości naturalnych antyoksydantów i silnych właściwości zmiękczających skórę zapewnia 24-godzinne, intensywne nawilżenie. Rewitalizuje i odmładza przesuszoną skórę pozostawiając ją jedwabiście gładką. Zapobiega starzeniu się skóry. Zawiera naturalne antyoksydanty i silne właściwości zmiękczające skórę, zapewniając intensywne nawilżenie. Rewitalizuje i odmładza przesuszoną skórę oraz pozostawia ją jedwabiście gładką. Charakteryzuje się niepowtarzalnym, zmysłowym zapachem, który otuli  skórę.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Cuccio Naturale- masło do ciała z pompką mleko sojowe i miód oparte jest o nową formułę maseł wzbogaconą w wiele składników przeciwnowotworowych takich jak biała herbata, mangosteen czy acai. Jagoda acai, mangosteen i mleko sojowe działają przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie. Zawierają potas, wapń, fosfor, żelazo, magnez, lecytynę, oraz witaminy B1, B2, B6, A i C. Ekstrakty z miodu i soi odżywiają, nawilżają, wygładzają i odbudowują płaszcz lipidowy skóry.

Reklama:Facebook: