Krem CC 7 w 1 It’s Skin Star

Autor: Justyna Jucha — Kwiecień 23, 2016

Skoro czasy są takie, że wymagają od nas multifunkcyjności, my tego samego powinniśmy wymagać od naszych kosmetyków. Stosując bowiem na przykłąd krem CC It’s Skin Star jednocześnie miedzy innymi nawilżymy swoją cerę, poprawimy jej koloryt, delikatnie rozjaśnimy, a także dodamy blasku, oszczędzając przy tym całą masę czasu. Czyż nie brzmi to więcej niż doskonale?

3

Różowa moc

Oprócz wspomnianych czynności omawiany kosmetyk zarazem także doskonale wygladzi nieduże zmarszczki na nszej buzi, zminimalizuje widoczność porów, ochroni cerę przed niszczącymi promieniami UV (dzięki filtrom UVA/UVB SPF36 PA++), a także będzie genialną bazą pod codzienny makijaż. Dzięki temu za pomocą jednego niepozornego kremu CC zachowamy idealny wygląd skóry twarzy nie tylko przez wiele godzin, ale i przez długie miesiące.

Skąd tak szerokie działanie kremu CC It’s Skin Star? To wszystko dzięki niesamowitym mikrokapsułkom, które w trakcie nakładania kosmetyku na twarz uwalniają z siebie pigmenty koloryzujące. Sprawia to, że skóra staje się odżywiona, a sam krem idealnie dopasowuje się do posiadanego przez nas odcieniu cery, co pozwala na zachowanie jej naturalnego wyglądu. Wspomniany kosmetyk dostępny jest w opakowaniu o pojemności 50 mililitrów wyposażonym w specjalny aplikator. Jednak za taką multifunkcjonalność trzeba sporo zapłacić, dokłądnie około 100 złotych.

Reklama:Facebook: