Nabla Eyeshadow Refil – złote, świąteczne cienie do powiek

Autor: Justyna Jucha — Grudzień 20, 2016

Święta Bożego Narodzenia to czas bez wątpienia wyjątkowy. Dlatego też warto w te dni wyglądać bardzo wyjątkowo. Pomogą w tym złote cienie do powiek Nabla Eyeshadow Refil, które skrzą się niesamowitymi, błyszczącymi drobinkami.

Poznaj niesamowite, złote cienie

Nabla Eyeshadow Refil to doskonały pomysł na prezent gwiazdkowy. Zalety tego złotego cienia do powiek to między innymi bardzo intensywna pigmentacja, mocny kolor, perfekcyjne krycie powierzchni powiek, długie utrzymywanie się na skórze, świetnie przylegająca konsystencja oraz możliwość do stosowania zarówno na mokro, jak i na sucho, w zależności od potrzeb. Warto również wspomnieć o matowym, perłowym i satynowym wykończeniu świątecznych cieni Nabla Eyeshadow Refil. Dzięki temu możemy wybrać dokładnie to, czego będziemy potrzebować w to Boże Narodzenie.

cienie do powiek na święta

okazje.info.pl

Powyższe zalety sprawiają, że kosmetyk nie ma tendencji do blednięcia na powiekach czy zbierania się w miejscu załamania powieki. Nie można także zapomnieć o tym, że producent innowacyjną formułę kosmetyku wzbogacił o niepowtarzalne, naturalne składniki podnoszące przyczepność cieni, a także wpływające na wygodę ich aplikacji. Ważną informacją dla alergików jest natomiast to, że opisywane artykuły nie zawierają silikonów, parabenów czy pochodnych ropy naftowej. W jednym opakowaniu umieszczono dwa i pół grama kosmetyku. Za taką ilość cienia zapłacimy około dwudziestu pięciu złotych. Może to nie najtaniej, ale gwarantowana jakość jest godna wydania takiej kwoty.

Reklama:Facebook: