Nowe, pielęgnujące płyny micelarne do demakijażu od Nivea

Autor: Justyna Jucha — Październik 20, 2015

Firma Nivea znana jest z najwyższej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Stale poszerza ona swoją ofertę w tym zakresie, czego dowodem są dwa nowe płyny micelarne do demakijażu, przeznaczone do skóry suchej (wzbogacony o migdałowy olejek) oraz do skóry mieszanej i normalnej (wzbogacony o witaminę E).

Pielegnujacy-plyn-micelarny-nivea

Witamina E, której duże ilości spotkamy w płynie micelarnym Nivea do cery mieszanej i normalnej, to składnik o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Dzięki temu naturalna równowaga naszej cery jest łatwo odzyskana. Kosmetyk posiada formuję trzy w jednym – jest dedykowany zarówno do demakijażu twarzy, jak i ust oraz oczu. Stosując go delikatnie oczyścimy swoją cerę, usuniemy makijaż oraz zadbamy o właściwą pielęgnację rzęs.

Z kolei w micelarnym płynie Nivea do skóry suchej spotkamy wyjątkowy olejek migdałowy. Z jego pomocą uzupełnimy niedobory nienasyconych kwasów tłuszczowych w naskórku, a nasz naturalny płaszcz lipidowo-wodny zostanie wzmocniony, co razem zabezpieczy cerę przed nadmiernym wysuszeniem. Podobnie jak produkt do skóry mieszanej i normalnej, ten do skóry suchej oczyszcza twarz, pomaga w pozbyciu się makijażu oraz pielęgnuje delikatne włoski rzęs.

Oba płyny dostępne są już w regularnej sprzedaży. Za ich jedno opakowanie o pojemności wynoszącej 200 ml zapłacimy około 14,50 zł. To nieduża cena, patrząc na wyjątkowy pielęgnacyjny efekt, jaki w zamian dostajemy. Zachęcamy więc wszystkich do zakupów.

Reklama:Facebook: