Odżywka Pantene do włosów cienkich i suchych – nowość!

Autor: Justyna Jucha — Październik 28, 2015

Marka Pantene Pro-V właśnie wprowadziła do sprzedaży nową, rewolucyjną, lekką odżywkę do włosów w piance. Przeznaczona jest ona do spłukiwana, a stworzono ją z myślach o kobietach mających włosy cienkie i łamliwe. W związku z tym jej formuła jest lekka jak powietrze, a sama pianka łatwo wnika w strukturę włosa, zapewniając jej nawilżenie od wewnątrz, bez najmniejszego obciążenia.

pantene

Po kontakcie pianki z powietrzem, pęcherzyki kosmetyku zaczynają się powiększać, dzięi czemu zostają uwolnione składniki odżywcze szybko wchłaniające się we włosy w najbardziej odpowienim momencie. Dzięi temu pianka jest rozprowadzona równomiernie, a kosmyki – właściwie nawilżone. Dodatkowo jako, że opisywany produkt przeznaczony jest do spłukiwania, pozostawia on na włosach niepowtarzalne uczucie lekkości oraz czystości. Piankę nakładamy na włosy wilgotne na całej ich długości, a po wchłonięciu spłukujemy letnią wodą.

 

Wersje, w których dostępna jest nowa odżywka Pantene Pro-V, to:

  • Pantene Intensywna Regeneracja – dla włosów cienkich i zniszczonych, które pozostawia jedwabiście gładkie i lekkie;
  • Pantene Większa Objętość – dla włosów obciążonych i matowych, któe pozostawia zauważalnie zdrowsze i mające zwiększoną objętość;
  • Pantene Aqua Light – dla włosów cienkich, z tendencjami do przetłuszczania, które zostawia lżejsze i zdrowsze;
  • Pantene Lśniący Kolor – dla włosów cienkich i farowanych, która pozostawia je w kosmyki zdrowe, błyszczące i tętniące życiem.

Za jedno opakowanie powyższych odżywek (o pojemności 180 ml) zapłacimy około 14 zł. Odżywki Pantene znajdziesz pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/ceny/pantene/uroda/odzywki-do-wlosow/.

Reklama:Facebook: