Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi Stimu II Intenso

Autor: Justyna Jucha — Styczeń 23, 2017

Odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi Stimu II Intenso o pojemności 9 ml posiada unikalne połączenie składników, najnowszą technologię oraz intensywnie skoncentrowaną mieszankę ziołową. Wszystko to wspomaga metabolizm skóry i mikrokrążenie krwi, co pobudza rzęsy do szybkiego wzrostu. Specjalnie opracowana formuła Intensogro sprawia, że odżywka działa bezpośrednio na cebulki włosowe i powoduje, że rzęsy stają się bardziej gęste, długie i odżywione. Produkt przeznaczony jest zarówno do rzęs, jak i brwi.

odżywka do rzęs i brwi

okazje.info.pl

Składniki aktywne odżywki

Składniki aktywne produktu to rozmaryn, który pobudza i poprawia krążenie krwi, zwiększa dopływ krwi do mieszków włosowych, poza tym lecytyna, która regeneruje i odbudowuje cebulki włosowe, ekstrakt z żeń-szenia poprawiający ukrwienie cebulek, przyspieszający wzrost rzęs, pantenol czyli witamina B5, która odżywia i uelastycznia rzęsy, wyciąg z kadzidłowca regulujący i wspomagający regenerację skóry, wosk Carnauba odżywiający, nawilżający i wygładzający, aloes, który nawilża i odżywia rzęsy, ekstrakt z bazylii pospolitej wspomagający cyrkulację krwi, dzięki czemu poprawia dostarczanie tlenu i składników odżywczych do cebulek oraz tokoferol czyli witamina E, która neutralizuje wolne rodniki oraz eliminuje zakłócenia w cyklu wzrostu włosa.

Jak stosować odżywkę?

Odżywkę stosuje się raz na dobę, najlepiej przed snem, przez trzydzieści dni. Należy wytrzeć końcówkę aplikatora o krawędzie butelki, tak jak przy lakierze do paznokci i nałożyć cienką warstwę odżywki na całą linię rzęs, tak jakby się malowało eyelinerem. Można stosować zarówno na górnych, jak i na dolnych rzęsach. Odżywka jest polecana także do brwi.

Reklama:Facebook: