Pastelowe torebki idealne na lato – Bestini N365

Autor: Justyna Jucha — Czerwiec 10, 2017

Torebka Bestini N365 to doskonała propozycja na nadchodzące lato, dla kobiet ceniących elegancję i jednocześnie funkcjonalność, która jest niezwykle ważna dla dynamicznej, nowoczesnej kobiety.

Elegancka i funkcjonalna

Torebka Bestini N365 wykonana została z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Jest to torba typu shoper, która oferuje możliwość zmiany wielkości i fasonu w łatwy sposób. Wystarczy odpiąć jeden z wewnętrznych pasków przypiętych na stronach boków torebki. Torebka jest zamykana na zatrzask magnesowy umieszczony na krótkich paskach w środku od wewnętrznej strony torebki. W środku znajduje się torebka – saszetka o wymiarach 34 x 25 cm, do której można dopiąć płynnie regulowany pasek. Saszetkę można swobodnie wyciągać z i wkładać do torebki.

torba pastelowa na lato

okazje.info.pl

Torba jest niezwykle gustowna, bardzo estetyczna i pojemna, ponieważ mieści format A4. Na przedniej stronie torby znajdują się kieszonki – dwie wpuszczane zamykane pionowo, przeznaczone na drobne, podręczne rzeczy oraz na środku zamykana na zatrzask magnesowy. Torebkę można wygodnie nosić w dłoni, na przedramieniu i na ramieniu. Przestrzeń torebki jest jednokomorowa,  a przy noszeniu saszetki tworzą się dodatkowe dwie przestrzenie. W środku saszetki znajdują się trzy kieszonki – na telefon, dokumenty i zamykana na drobiazgi. Torba została wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Jej wymiary to wysokość 28 cm, szerokość torebki na środku 42 lub 33 cm,
szerokość podstawy około 17 cm. Długość paska to maksymalnie około 130 cm z możliwością regulacji.

Reklama:Facebook: