Pianki do włosów kręconych podkreślające skręt

Autor: Justyna Jucha — Maj 22, 2017

W majowym rankingu popularności pianek do włosów według Okazje.info, znalazły się też produkty do włosów kręconych, dzięki czemu podkreślimy nasze loki i nadamy im sprężystości.

Pianka do loków Joanna Professional

Joanna Professional to mocna pianka do loków w opakowaniu o pojemności 150 ml, która znakomicie ułatwia modelowanie włosów kręconych i podkreśla ich kształt. W swoim składzie zawiera polimer podkreślający skręt loków oraz filtr UV, dzięki czemu także chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz nadmiernym wysuszaniem się włosów. Zwiększa trwałość fryzury, eksponuje loki i nadaje im sprężystości i elastyczności. Jest przeznaczona zarówno do włosów naturalnie kręconych, jak i po trwałej. Dzięki niej fryzura jest utrwalona i sprężysta, loki podkreślone i elastyczne, włosy pełne życia i blasku. Moc utrwalenia to 3/6. Piankę należy nanieść na wilgotne włosy, wgniatając ją w poszczególne pasma i pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć suszarką z dyfuzorem.

pianka do włosów kręconych

okazje.info.pl

LOreal Tecni.Art Soft Curls pianka do włosów kręconych

Posiadaczki burzy loków na głowie często wzbudzają zazdrość u pań, które mają proste i rzadkie włosy. Jednak utrzymanie pięknych, wyraźnych i ładnie poskręcanych  loków nie jest proste i często wymaga odpowiedniego wsparcia – np. w postaci lekkiej pianki do włosów kręconych. Pianka ma bardzo delikatną, wodną formułę, która nie skleja włosów, pomaga podkreślić skręt loków i wydobyć z nich naturalne piękno. Skład pianki został wzbogacony o składniki nawilżające i odżywcze, które sprawiają, że włosy lśnią, są miękkie w dotyku, nie puszą się i wyglądają bardzo naturalnie. L Oreal Tecni Art Soft Curls odbudowuje strukturę kręconych włosów, wnika w ich głąb, nadaje im sprężystości i uwydatnia prawdziwe piękno kręconych włosów.

pianka do włosów kręconych

okazje.info.pl

 

Reklama:Facebook: