Prosalon Professional Keratin firmy Chantal

Autor: Zuza Majewska — Październik 07, 2015

Prosalon Professional Keratin fto nowa linia kosmetyków do włosów marki Chantal na bazie naturalnej keratyny, bez szkodliwych substancji chemicznych. Keratyna  produkowana jest w mieszkach włosowych i jest głównym budulcem włosów, a jej niedobór może powodować matowienie, łamliwość, a nawet wypadanie włosów. Kosmetyki na bazie naturalnej keratyny mają za zadanie uzupełnić jej braki i sprawić, że włosy nabiorą zdrowego wyglądu oraz blasku.
Polska firma Chantal proponuje wyjątkowe produkty do regeneracji każdego rodzaju włosów – Prosalon Professional Keratin, oparte na nowatorskiej formule bez drażniącego, szkodliwego i zakazanego w Unii Europejskiej formaldehydu oraz parabenów. Jest ona oparta na naturalnej keratynie, która głęboko odżywia i trwale wygładza włosy oraz eliminuje efekt puszenia się i elektryzowania.

materiały prasowe

materiały prasowe

W ramach serii dostępnych jest kilka różnych kosmetyków pielęgnacyjnych, jak dwufazowa odżywka z keratyną do włosów suchych i matowych, która rozświetla włosy oraz podkreśla ich blask, odbudowując zniszczoną strukturę włosów i nadając im zdrowy wygląd i witalność. Dodatek witamin odżywia włosy, przeciwdziała ich łamliwości oraz ułatwia rozczesywanie, a lekka formuła nie obciąża włosów. Odżywka z keratyną do spłukiwania doskonale regeneruj i kondycjonuje włosy, tworząc na nich film ochronny, dzięki czemu są wygładzone i łatwo się rozczesują, a zawarty w odżywce kompleks witaminowy przywraca im witalność oraz poprawia kondycję. Dla pełnego efektu polecany jest również szampon z keratyną – delikatny, przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych i matowych. Zawarta w nim keratyna wypełnia ubytki w strukturze włosów, nadając im zdrowy wygląd, siłę i witalność, a dodatek witamin ma doskonałe właściwości nawilżające i odżywcze. Regularne stosowanie szamponu wzmacnia włosy oraz poprawia ich elastyczność.

Reklama:Facebook: