Quick Lashes Kompleks Witaminowy 10 ml

Autor: Justyna Jucha — Maj 16, 2017

Oczy są ponoć zwierciadłem duszy. Dlatego też wiele osób widząc kogoś po raz pierwszy zwraca uwagę właśnie na nie. Warto więc o oczy i ich okolice szczególnie dbać. Pomoże w tym z pewnością witaminowy kompleks do rzęs Quick Lashes, który ukryty jest w poręcznej buteleczce ze szczoteczką, która mieści dziesięć mililitrów kosmetyku. Za takie opakowanie w drogeriach zapłacimy około czterdziestu złotych. To niedużo jak na to, co ten niepozorny kosmetyk potrafi

Dlaczego wybrać kompleks Quick Lashes?

Jaka jest rola omawianego kompleksu witaminowego? Przede wszystkim utrwalenie miejsca połączenia między naszymi naturalnymi rzęsami, a tymi sztucznymi, doczepianymi samodzielnie lub w salonie kosmetycznym. Dzięki nałożeniu Quick Lashes na rzęsach tworzy się specjalistyczna nanopowłoka wzmacniająca nałożony klej, doskonale go uszczelniająca oraz wypełniająca te przestrzenie, które posiadają mikrokrawędzie.

Dzięki temu wszystkiemu każda z nas może mieć stuprocentową pewność, że przedłużane rzęsy będą się idealnie komponowały z naturalnymi, a efekt będzie olśniewał wszystkich wkoło. Co więcej, użytkowniczki zachwalają kompleks Quick Lashes przede wszystkim za długi czas działania oraz naturalny wygląd włosków po zastosowaniu. I jak tu nie kochać takich kosmetyków? Zwłaszcza, że kosztują one stosunkowo niewiele, czyli wspomniane około czterdzieści złotych.

Reklama:Facebook: