Ranking podkładów za styczeń 2016

Autor: Justyna Jucha — Luty 16, 2016

Chociaż nie zajął pierwszego miejsca w rankingu, to niekwestionowanym zwycięzcą styczniowego rankingu popularności fluidów do twarzy przeprowadzonego przez porównywarkę Okazje.info jest fluid Vichy Dermablend, który zajął miejsca drugie i trzecie. Na pierwszym miejscu natomiast znalazł się fluid 3w1 Facefinity All Day Flawless marki Max Factor.

Miejsce I – Facefinity All Day Flawless marki Max Factor

Podkład 3w1 Facefinity All Day Flawless marki Max Factor zawiera potrójną formułę, aby makijaż był nieskazitelny przez cały dzień. Kryje, ujednolica, wyrównuje koloryt skóry, a także ochrania przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zawiera filtr UV i zapewnia dodatkowe krycie miejsc wymagających, takich jak cienie pod oczami, zmiany trądzikowe czy rozszerzone pory oraz naczynka. Stanowi zatem bazę czyli podstawę do utrzymania się makijażu przed długi czas, a także podstawę wyrównująca strukturę skóry. Jako podkład ujednolica i wyrównuje koloryt skóry, a jako korektor zapewnia dodatkowe krycie miejsc wymagających.

ranking fluidów

okazje.info.pl

Miejsca II i III – Vichy Dermablend

Vichy Dermablend Leg&Body to podkład pielęgnacyjny o wysokim stopniu krycia, który pozwala na natychmiastową i długotrwałą korektę defektów skóry począwszy od umiarkowanych czyli zaczerwienień, cieni pod oczami, nieregularnego kolorytu, aż po poważne, jak przebarwienia potrądzikowe, bielactwo czy naczyniaki. Niewyczuwalna na skórze konsystencja zapewnia optymalny komfort i przyjemność stosowania bez efektu maski. Gwarantuje więc bardzo wysoki stopień krycia, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu i optymalnym komforcie. Zapewnia też całodobowe nawilżenie i trwałość do szesnastu godzin. Zawiera filtr SPF 35. Zastosowana technologia skoncentrowanych pigmentów zapewnia wysoki stopień krycia i trwałość, a formuła wzbogacona w nawilżającą glicerynę i lotne olejki pochodzenia naturalnego, ułatwia rozprowadzanie podkładu. Zawiera on mikrocząsteczki Soft Focus, które rozpraszają światło, optycznie niwelując niedoskonałości skóry. W efekcie otrzymujemy jednolity koloryt bez efektu maski, naturalny wygląd i optymalny komfort. Kosmetyk jest dobrze tolerowany nawet przez skórę wrażliwą. Zawiera wodę termalną z Vichy, jest hipoalergiczny i nie powoduje powstawania zaskórników. Nie zawiera parabenów.

ranking fluidów

okazje.info.pl

Reklama:Facebook: