Ranking toreb na laptopy w kolorowym wydaniu

Autor: Zuza Majewska — Marzec 25, 2015

W lutowym rankingu porównywarki cen Okazje.info, dwa pierwsze miejsca wśród toreb do przewożenia laptopów zajmują plecaki. Natomiast miejsca od trzeciego do piątego przypadły uroczym, kolorowym torbom – etui na laptopa i netbooka marki be.ez w bardzo kobiecym wydaniu.

Etui be.ez 13 Allure Color to torba na laptopa o przekątnej ekranu 13 cali. Etui multikolor wykonane zostało z materiału z pamięcią kształtu. Model La robe jest miękki w dotyku, a dzięki ochronnej piance o grubości 5mm mamy pewność, że idealnie zabezpiecza iPada, tablet czy laptop. Zewnętrzna jak i wewnętrzna cześć etui zostały wykończone tkaniną jersey. Etui stanowi ochronę urządzenia zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i wilgocią, kurzem czy zabrudzeniami.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Kolejny na liście jest model La robe Sunset – MacBook Pro Retina 13 101175. To także etui do laptopa o przekątnej ekranu do 13 cali. Sunset ma kolor intensywnie fioletowy i wykonany jest również z materiału z pamięcią kształtu. Każdy użytkownik takiego sprzętu na pewno znajdzie coś co go zainteresuje. be.ez to produkty do zabezpieczenia urządzeń Apple oraz laptopów i tabletów innego typu.Torby i pokrowce nadają się również na inne laptopy o zbliżonych wymiarach.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

I w końcu torba be.ez La garde robe Chic Marine 100843, również do wielkości 13 cali. Wykonano ją w kolorach białym i czerwonym, z lekkiego materiału.  Wyposażona jest w wygodny regulowany pasek naramienny. Urządzenie można umiejscowić w specjalnej przegrodzie zapinanej na zamek zapewniając mu pełne bezpieczeństwo. Torba posiada dodatkową kieszeń, w której można przenosić podręczne akcesoria oraz dokumenty.Wymiary komory na laptopa to 33 x 23 x 2,5 cm, a całej torby 36 x  26 x 4 cm.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

 

Reklama:Facebook: