Rita Ora na wiosnę dla Rimmel

Autor: Zuza Majewska — Luty 28, 2014

Marka Rimmel zaprezentuje niebawem nową kolekcję na wiosnę, której autorką i twarzą została Rita Ora. Sama gwiazda podkreśla, że zawsze uwielbiała kosmetyki tej marki i możliwość współpracy z nią była bardzo ekscytująca. Podstawą palety są kolory, które stanowią tu punkt zaczepienia. Goszczą dosłownie wszędzie – w makijażu oczu, ust czy w manicure. Zatem wiosna z Rimmel zapowiada się niezwykle kolorowo i ciekawie.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Piosenkarka Rita Ora przygotowała w sumie propozycję zestawu makijażowego składającego się z siedemnastu elementów – w tym dwunastu intensywnych w odcieniach lakierów do paznokci o nazwie 60 Seconds oraz pięciu soczystych błyszczyków do ust Lasting Finish. Motywem przewodnim kolekcji jest pop art.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Dla Rimmel pracowały już takie sławy jak Kate Moss, Lily Cole czy Georgia May Jagger. Teraz kosmetyki stworzone przez piosenkarkę dołączą do gamy Rimmel i będą sygnowane jej nazwiskiem.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Piosenkarka została wybrana, jako uosobienie prawdziwej dziewczyny z Londynu – z londyńskim lookiem, który inspiruje także markę Rimmel. Premiera kolekcji ma się odbyć 19 marca.

Reklama:Facebook: