Saint-Tropez – kostium kąpielowy dla większych pań od Ewy Michalak

Autor: Justyna Jucha — Kwiecień 10, 2016

Lato już tak naprawdę niebawem. Ani się obejrzymy, a za oknem będzie już pełne słońce, które będzie motywowało nas do wyjścia na plażę. Wiele jednak pań ma problem z tym, że nosi większe rozmiary ubrań, przez co ma problem ze znalezieniem ładnego, a zarazem odpowiednio dopasowanego kostiumu kąpielowego. Problem jest tym większy, jeśli kobiecie takiej marzy się kostium dwuczęściowy. Z pomocą przychodzi tu niezawodna łódzka projektantka bielizny Ewa Michalak, która na lato 2016 proponuje niesamowity kostium kąpielowy Saint-Tropez.

2

Duże też jest piękne

Stanik kostiumu Saint-Tropez stworzony jest w kroju S. Jest to model usztywniany, na cienkiej piance, co gwarantuje nadanie biustowi idealnego kształtu. Co równie ważne, w komplecie klientka otrzymuje wkładki do korekcji asymetrii, dzięki czemu mając nawet różnicę w rozmiarze poszczególnych piersiach na basenie czy plaży będziemy się prezentowały idealnie.

Zaleta produktu Ewy Michalak to także ogromnie szeroka rozmiarówka – od 65 F do aż 100J, z licznymi różnymi kombinacjami między rozmiarem miseczki i długością obwodu. Materiał, z którego wykonano kostium, to matowa dzianina w kolorze malinowym, którą ozdobiono kuszącymi czarnymi przeszyciami. DLa jeszcze większej atrakcyjności projektu, przez dekold przeprowadzono czarne paseczki o regulowanej długości, które można w każdej chwili odpiąć. Ramiączka staników są w pełni regulowane.

Do komletu ze stanikiem dokupić można wysokie, taliowane figi korygujące.

 

Reklama:Facebook: