Scholl Velvet Smooth Wet and Dry

Autor: Justyna Jucha — Lipiec 09, 2017

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry to elektryczny pilnik do stóp, który jest wodoodporny, a to pozwala na jego używanie nie tylko na sucho, ale i na mokro – w wannie czy pod prysznicem. Został doceniony przez klientów Okazje.info.

Bezprzewodowy i komfortowy

Velvet Smooth jest pilnikiem bezprzewodowym, z obrotową głowicą, którą pokryto mikrogranulkami. Dzięki temu skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, a przy tym nie uszkadza warstw skóry właściwej. Już po pierwszym zastosowaniu stopy będą idealnie gładkie. Pilnik można używać zarówno na sucho jak i na mokro. Dodatkowo urządzenie posiada dwustopniową regulację prędkości, a dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz antypoślizgowej powłoce doskonale trzyma się go w dłoni. W zestawie z pilnikiem znajduje się ładowarka indukcyjna, która zapewnia szybkie, łatwe i wielokrotne ładowanie. Najważniejsze cechy elektrycznego pilnika Scholl Velvet Smooth Wet & Dry to wodoodporność, szybki efekt, dwie prędkości pracy, głowica obrotowa, ładowalny i bezprzewodowy.

pilnik elektryczny sholl

okazje.info.pl

Jak stosować pilnik?

Pilnik włącza się i wyłącza przyciskiem „włącz”.  Z kolei przycisku „I/II” używa się aby przełączać tryby między wysoką i niską prędkością pracy. Należy delikatnie przesuwać pilnik po twardej skórze aż do uzyskanie pożądanej miękkości i gładkości, a następnie wytrzeć lub opłukać stopy w celu usunięcia resztek martwego naskórka. Na zakończenie suszymy stopy i nakładamy krem nawilżający, wmasowując go w swoje stopy.

Reklama:Facebook: