Suszarka, która zadba o Twoje włosy – Panasonic EH-NA65

Autor: Redakcja — Styczeń 24, 2016

Włosy są jednym z najważniejszych elementów wyglądu. Odpowiednio zadbane dodają wiele uroku. Jednak dbanie o ich piękno nie należy do prostych zadań. By zrobić to dobrze potrzebujemy do tego odpowiednich narzędzi. Dzięki nowoczesnej suszarce marki Panasonic, stanie się to o wiele wygodniejsze.

Lśniące i zdrowe włosy

Model EH-NA65 sprawi, że nasze włosy będą zdrowe i lśniące. To wszystko, dzięki specjalnej technologii Nanoe, która poprzez jony nano będące miliard razy mniejsze od cząsteczek pary wodnej pozwala na zatrzymanie około tysiąc razy większej ilości wody. Dodatkowo zapewnia niski poziom kwasowości, przez co jest delikatna dla skóry.

Nowoczesna suszarka Panasonic

Źródło: Panasonic

Cząsteczki nano, dzięki temu, że zawierają nawet tysiąc razy więcej wilgoci niż jony ujemne, zapewniają odpowiedni stopień nawilżenia. W efekcie nasz naskórek utrzymuje się w dobrym stanie, a włosy są bardziej lśniące i łatwiej się układają.

Trzy prędkości pracy i funkcja zimnego nadmuchu

Do wyboru mamy jedną z trzech prędkości pracy urządzenia i trzy stopnie temperatury. W zestawie znajdziemy dyfuzor służący do suszenia loków, bez utraty ich sprężystości oraz wyjątkową dyszę szybkiego osuszania. Jej działanie polega na emitowaniu na przemian silnego i słabego strumienia powietrza. Dzięki temu pasma włosów zostają oddzielone i suszą się znacznie szybciej. Urządzenie dysponuje również funkcją zimnego nadmuchu. Dodatkowo do dyspozycji mamy tryb zdrowych włosów, który suszy je w temperaturze 50 stopni Celsjusza zapobiegając ich zniszczeniu przez zbyt wysoką temperaturę. Duża moc urządzenia wynosząca aż 2000 watt gwarantuje szybkie i skutecznie suszenie, natomiast dzięki zastosowanym technologiom mamy pewność że nasze włosy staną się zdrowsze i bardziej lśniące.

Nowoczesna suszarka Panasonic

Źródło: Panasonic

Sprawdź ranking najlepszych suszarek dostępnych w internecie – porównaj ich ceny korzystając z porównywarki cen Okazje.info.

Reklama:Facebook: