Termoloki BaByliss RS100E Clipn Curl Rollers

Autor: Justyna Jucha — Wrzesień 02, 2017

Szybkie i skuteczne ułożenie pięknych, sprężystych loków? Pomogą Ci w tym termoloki BaByliss RS100E Clipn Curl Rollers. Za pomocą nagrzewanych jednocześnie sześciu wałków w kilka ruchów uzyskasz fryzurę, o której marzysz, i która sprawdzi się w pracy, podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi czy na uroczystym balu. Co więcej – jest to bardzo bezpieczny sposób na układanie fryzury.

Jak działają termoloki BaByliss RS100E Clipn Curl Rollers?

Kupując powyższe użądzenie dostajemy dwanaście termolokowych wałków: sześć mających średnicę dwudziestu dwóch centymetrów i sześć o średnicy siedemnaście milimetrów. Dzięki temu nasze loki mogą mieć różną wielkość. Na raz jednak możemy podgrzać tylko sześć wałków. Co jednak ważne, urządzenie nagrzewa termoloki już w pięć minut (osiąga temperaturę osiemdziesięciu pięciu stopni celcjusza), więc nie będziemy musieli na nie długo czekać.

Podkreślmy także, że wałki otrzymywane w komplecie z BaByliss RS100E Clipn Curl Rollers posiadają silikonową powłokę chroniącą przed przegrzaniem włosów i ich plątaniem się. Z kolei nowoczesny system Auto Clip dba o wygodę codziennego używania urządzenia. Opisywane termoloki kosztują niecałe sto siedemdziesiąt złotych.

Reklama:Facebook: