Torebki idealne na plażę

Autor: Justyna Jucha — Sierpień 22, 2016

Lato to okres wakacji, urlopów, opalania i plażowania – czy to nad morzem, czy na miejskich kąpieliskach, a może nad jeziorami. Wybierając się na plażę musimy zabrać ze sobą różne akcesoria, jak ręcznik plażowy, pareo do okrycia gdy chcemy na chwilę wyjść z plaży, parawan, olejek do opalania czy wodę i przekąski. Aby to wszystko zapakować najlepiej zaopatrzyć się w torbę plażową, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i zgodna z obecnie panującymi trendami.

torebka na plażę

okazje.info.pl

Ciekawą propozycją jest torba Street Level wykonana z tkaniny wyglądającej jak skóra. Posiada dwa uchwyty do przenoszenia w ręku i wycięte na całej powierzchni detale tak, że wygląda jak robiona na szydełku. Zapinana jest na zamek, a we wnętrzu wyściełana zadrukowaną tkaniną. Posiada wewnętrzną kieszeń, również zapinaną na zamek. Torebka została wykonana z poliuretanu i wygląda jak pleciony koszyk plażowy.

torebka plażowa

okazje.info.pl

Inny model to torba damska Breakers Beach Bag od Vans. Jest to typowa, damska torba na ramię znanej na całym świecie, ciągle zaskakującej marki. Jest to model jednokomorowy, posiadający wewnątrz kieszeń zapinaną na zamek. Bez problemu zmieści format A4, a z przodu torby posiada kieszeń zapinaną na zamek. Torebkę wykonano z bardzo wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów. Ciekawym i bardzo funkcjonalnym elementem tego modelu jest możliwość rozłożenia dużej torebki w małą o miejskim charakterze. Torba ma bardzo ciekawą kolorystykę.

Reklama:



Facebook: