Torebki ślubne od Menbur

Autor: Zuza Majewska — Kwiecień 01, 2015

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety, która chcę w tym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo. Dlatego tak ważne są detale, również w postaci niezbędnej, malutkiej torebeczki na potrzebne pannie młodej drobiazgi. Stylowe, pełne wdzięku i elegancji torebki ślubne oferuje marka Menbur. Prezentujemy kilka niezwykłych modeli torebek tej marki.

Torebka Marfil to jednokomorowa ślubna torebka firmy Menbur wykonana z poliestru. Zamykana jest na klipsy magnetyczne, a wewnątrz posiada małą płaską kieszonkę. Można ją zawiesić na ramieniu za pomocą łańcuszka o długości dziewięćdziesięciu centymetrów. Sama torebka ma wymiary 21 x 11 x 5 cm.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Kolejna propozycja to także jednokomorowa ślubna torebka wykonana z wysokogatunkowego poliestru, zamykana na bigiel. Wewnątrz znajduje się mała płaska kieszonka. Torebka jest wyposażona w krótki łańcuszek do ręki, a na wierzchu ozdobiona jest srebrnymi ozdobami. Torebka ma wymiary 20 x 15 x 6 cm.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Pięknym dodatkiem mogą być również torebeczki w kształcie malutkich typowych kopertówek jak te zaprezentowane na poniższych zdjęciach.

[nggallery id=117]

Model pierwszy to torebka zamykana na klips magnetyczny, która posiada dopinany łańcuszek do zawieszenia torebki na ramieniu. Wymiary tej torebki to 24,5 x 11 x 7,5 cm. Druga z kolei torebka ma wymiary 18,5 x 8,5 x 5,5 cm, a trzecia – 21 x 12 x 5 cm. Podobają Ci się torebki Menbur, ale potrzebujesz więcej inspiracji? Przeczytaj wpis pt. „Poręczne i niezbędne – małe torebki dla Panny Młodej”, który znajdziesz na zaprzyjaźnionej stronie wymarzonasukniaslubna.pl

Reklama:Facebook: