Trendy walizka na wakacje – ranking popularności Okazje.info

Autor: Zuza Majewska — Maj 15, 2015

Wybierając się nawet w krótką – weekendową czy kilkudniową podróż, trzeba zabrać ze sobą podstawowy bagaż. Najlepiej skorzystać wówczas z walizki – dobranej pod względem wymiarów do ilości rzeczy jakie są nam potrzebne na dany wyjazd. Walizki różnią się od siebie nie tylko pojemnością, ale również materiałem, z którego są wykonane czy rozmiarem kółek. Przed nami kolejny długi weekend, następnie wakacje – warto już więc wcześniej przygotować się na wyjazdy i wybrać walizkę odpowiednią dla siebie. A oto ranking produktów, które najchętniej kupowali klienci Okazje.info.

 Pierwsze miejsce zajęła walizka średnich rozmiarów Ellehammer Reykjavik 119993. To walizka o ciekawej stylistyce, wykonana z lekkiego i odpornego na uszkodzenia poliwęglanu. Dzięki powłoce shark skin, która jest lekko chropowata, walizka jest dodatkowo zabezpieczona przed zarysowaniami. Pojemna komora główna zamykana jest na suwak, a elegancka podszewka z poliestru posiada nadrukowane subtelne logo marki Ellehammer. Walizka posiada wysuwaną rączkę teleskopową z blokadą, cztery mocne obrotowe koła jezdne oraz zamek TSA umożliwiający otwarcie walizki przez służby lotniska. Wewnątrz walizki znajdują się pasy zapobiegające przemieszczaniu się garderoby. Wymiary to 66 x 43 x 27 cm, pojemność 64 L, a waga 3,9 kg. Dostępna w kolorze stonowanej czerwieni.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Na drugim miejscu znalazła się wygodna torba podróżna na kółkach Voyager wykonana z materiału oxford, poręczna i klasyczna. Zawsze w dobrym guście i pasująca na wyjazdy o różnym charakterze.  Wymiary torby to 60 x 37 x 32 cm. Dostępna w uniwersalnym czarnym kolorze.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

I trzecie miejsce dla walizki Bubule BBL01A16, która jest jedynym na rynku bagażem podręcznym akceptowanym przez Wizzair i Ryanair. Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady -jeden bagaż podręczny na pasażera. Walizka spełnia wymogi pierwszego rodzaju bagażu podręcznego – małego, czyli o wymiarach nieprzekraczających 42 x 32 x 25 cm, który może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie. Bagaż ten musi się mieścić pod siedzeniem przed pasażerem. Walizka bubule odpowiada w 100% tym wymaganiom.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Posiada wewnątrz pasy przytrzymujące, przegrodę zapinaną na suwak, stopniowaną rączkę i uchwyt do noszenia. Podszewka jest sygnowana, podobnie jak elementy zewnętrzne. Walizka ma dwa kółka i podporę, a do niej dołączona jest kłódka z zamkiem szyfrowym TSA.

Reklama:Facebook: