Triumph Essence – luksusowa bielizna nie tylko na specjalne okazje

Autor: Zuza Majewska — Luty 23, 2015

Essence to wyjątkowa kolekcja stworzona dla kobiet poszukujących luksusowej bielizny nie tylko na specjalne okazje, stworzona przez jedną z najlepiej rozpoznawanych marek bieliźnianych na świecie – Triumph. Bieliznę tej marki, z różnych kolekcji, można kupić w porównywarce Okazje.info .

Historia marki zaczęła się w zwykłej szopie, w 1886 roku. Przekształcenie powstałej w południowych Niemczech niewielkiej manufaktury w jedną z czołowych firm produkujących bieliznę to historia sukcesu o globalnej skali. Po tych wszystkich latach rozwoju, obecnie Triumph może poszczycić się obecnością w ponad 120 krajach na całym świecie, pod markami Triumph i sloggi opracowując, produkując i sprzedając bieliznę, koszule nocne, piżamy oraz stroje kąpielowe. Łączy przy tym perfekcję wykonania i niezrównaną wygodę z najnowszymi trendami mody.

[nggallery id=111]

W ramach ekskluzywnej kolekcji Essence dostępne są dwie linie: Iconic Essence i Poetic Essence. Pierwsza z linii to połączenie komfortu i ponadczasowej zmysłowości, które zapewnia delikatna koronka o subtelnym, palmowym deseniu. Ząbkowane wykończenie nadaje kobiecego powabu, a gładkie krawędzie sprawiają, że bielizna nie odznacza się pod ubraniem. Modele dostępne są w kolorze czarnym, za wyjątkiem body, które można kupić także w czerwieni. Z kolei linia Poetic Essence to wyjątkowa kolekcja wyrafinowanej bielizny ślubnej, która wyróżnia się kunsztownym wykonaniem z laserowo ciętej koronki. Satynowy żakard jest niebywale przyjemny w dotyku, a mieniący się kryształek przyciąga spojrzenia. Całość utrzymana w kolorystyce bieli i złamanej bieli.

[nggallery id=112]

Reklama:Facebook: