Trzy klasyczne zapachy dla kobiet

Autor: Justyna Jucha — Styczeń 10, 2016

Chanel Coco Mademoiselle to klasycznawoda perfumowana dla kobiet, orientalno świeża, wykreowana przez Jacquesa Polge’a, wprowadzona do sprzedaży przez dom mody Chanel w roku 2001. To jeden z najbardziej niezwykłych zapachów, które powstały w ostatnich latach. Już po pierwszym sezonie sprzedaży wiadomo było, że przejdzie do historii mody. Był pierwszym zapachem w trzydziestoletniej historii zapachowych Oscarów – nagród FiFi, który został uznany za najlepszy zapach we wszystkich krajach, w których odbywa się głosowanie. Coco Mademoiselle nie jest nowym wcieleniem klasycznych perfum Coco. To zupełnie nowa, oryginalna kompozycja stworzona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii modyfikowania zapachów. Aromatowi róży dodano świeżości, a wetiwer pozbawiono przyciężkiej woni ziemi. Choć zapach jest całkowicie abstrakcyjny, przyciąga niczym pachnące pralinkami zapachy smakowe. Coco Mademoiselle stworzono z myślą o nowoczesnych mieszkankach wielkich miast, kobietach dobrze wykształconych, inteligentnych, które pragną zwracać na siebie uwagę, jednak nie chcą być postrzegane jednowymiarowo i stereotypowo. Zapach łatwo dostosowuje się do użytkownika. Nuty zapachowe to kwiat pomarańczy, bergamot, jaśmin, róża, paczula i wetiwer.

wody perfumowane dla kobiet

okazje.info.pl

Woda toaletowa Chanson d’Eau to niezwykle świeże połączenie różnorodnych kwiatowych nut doprawionych orzeźwiającą cytryną i soczystą pomarańczą, przywodzące na myśl górską łąkę pełną zielonej trawy i kolorowych kwiatów. Ten wyjątkowy zapach stworzony jest dla kobiet, które ponad wszystko cenią piękno natury. Nuty zapachowe linii Chanson d’Eau to nuty głowy: cytryna, bergamotka, pomarańcza, lawenda, hiacynt, nuty serca ylang-ylang, konwalia, jaśmin, mango, ananas, nuty głębi irys, drzewo sandałowe, bambus, piżmo.

woda perfumowana dla kobiet

okazje.info.pl

Giorgio Armani Si to woda perfumowana dla kobiet o nucie szyprowej. Si został wydany w 2013 roku, a twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Zapach Giorgio Armani uosabia kobietę inteligentną, charyzmatyczną i wyrafinowaną. Nic co z nią związane nie jest jednoznaczne, a jej siła i delikatność, jej niezaprzeczalnie elegancka zmysłowość, jej pragnienie do życia w wolności czynią kobietę Sì wyjątkową. Reprezentuje ona spokojną siłę kobiecości i odwagę, odwagę do powiedzenia Sì swoim wyborom. Twarzą zapachu Sì została Cate Blanchett, która doskonale uosabia wartości nowoczesnej kobiety. Sì jest nową interpretacją szyprowego zapachu, który otula skórę i obezwładnia zmysły. Zapach jest transparentny, elegancki i wyjątkowy, harmonijnie łączy ze sobą trzy akordy – nektar z czarnej porzeczki, współczesny szypr oraz jasne drzewo piżmowe. Flakon Sì to połączenie siły i delikatności. Przezroczyste szkło, głęboka czerń korka i kolor „nude” to kwintesencja stylu Giorgio Armani.

woda perfumowana dla kobiet

okazje.info.pl

Reklama:Facebook: