Woda perfumowana dla kobiet Allure Sensuelle CHANEL

Autor: Justyna Jucha — Październik 09, 2017

Woda perfumowana dla kobiet Allure Sensuelle od CHANEL to nowa odsłona znanych wcześniej perfum damskich, które w pierwotnej odsłonie stanowiły kombinację lekkich, przyjemnych i prostych akordów.

Wyrafinowana kompozycja dla zdecydowanych kobiet

woda dla kobiet allure

okazje.info.pl

Allure Sensuelle to wyrafinowany, orientalny aromat przywodzący na myśl baśnie z tysiąca i jednej nocy. To zapach pełny erotyzmu i tajemniczości, a efekt taki zawdzięczamy nowym, znacznie intensywniejszym nutom zapachowym, wśród których w poszczegolnych nutach zapachowych znalazły się:

  • nuta głowy –  bergamot, sycylijska mandarynka, bułgarska i turecka róża, jaśmin, irys,
  • podstawa – różowy pieprz, kadzidło, wetiwer, drzewo sandałowe,
  • serce – wanilia, ambra, paczula.

Zapowiedzią niesamowitych wrażeń związanych z ubraniem w zapach Chanel jest właśnie sama marka – chyba najsłynniejsza na świecie, a powstała w 1920 roku. Chanel to legendarna marka świata mody kojarząca się dziś przede wszystkim z dwiema osobami – jej założycielką Coco Chanel, a od 1983 roku z Karlem Lagerfeldem, dyrektorem artystycznym firmy Chanel, który zachowując podstawowe i rozpoznawalne cechy stylu marki, nadał jej nowoczesnego i świeżego wizerunku. Opakowanie perfum ma pojemność 100 ml. Perfumy posiadają prostą, minimalistyczną butelkę, o wręcz męskim charakterze, co podkreśla ich przeznaczenie – dla zdecydowanych, pewnych siebie, swojej urody i seksapilu, niezależnych kobiet. Perfumy stanowią mocny akcent zapachowy i przyciągają orientalną barwą.

Reklama:Facebook: