Wodoodporny Dermacol Make-up Cover

Autor: Justyna Jucha — Marzec 31, 2017

Dermacol Make-up Cover to wodoodporny podkład z SPF 30 o wadze 30 g. Przeznaczony jest do maskowania niedoskonałości skóry. Wyrównuje jej koloryt, poprawia wygląd zmęczonej cery, chroni przed promieniowaniem UV oraz kamufluje zmiany skórne.

Profesjonalny i dobrze maskujący

Podkład Dermacol Make-up Cover jest profesjonalnym podkładem, który odznacza się bardzo dobrymi właściwościami kryjącymi. Jest trwały i wodoodporny, nie straszny mu deszcz. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu nie zatyka porów skóry i wygląda naturalnie. Jest też bardzo wydajny, ponieważ już niewielka jego ilość pozwoli zakryć wszelkie niedoskonałości skóry takie, jak blizny, podkrążone oczy, krostki czy przebarwienia.

podkład kryjący dermacol

okazje.info.pl

Kosmetyk stanowi połączenie korektora z fluidem, dzięki czemu zapewnia kamuflaż wielu zmian skórnych. Zawiera też wysoki filtr SPF 30, chroni więc skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Podkład może być stosowany zarówno pod makijaż dzienny, jak i wieczorowy. Zalecany jest dla każdego rodzaju skóry, także tej bardzo wrażliwej, ponieważ jest hypoalergiczny. Nie podrażnia nawet bardzo delikatnej i wrażliwej skóry. Pod ten podkład można stosować krem, należy jednak poczekać aż się wchłonie. Ponieważ fluid jest bardzo wydajny, należy stosować jego niewielką ilość. Oprócz maskowania niedoskonałości, fluid w ciemniejszych odcieniach doskonale nadaje się do modelowania rysów twarzy. Kosmetyk był testowany dermatologicznie. Nie zawiera konserwantów.

Reklama:Facebook: