Wybielaniu zębów uśmiechem z BlanX White Shock Treatment

Autor: Justyna Jucha — Październik 17, 2017

BlanX White Shock Treatment w zestawie z BlanX Led Bite to światowa innowacja w wybielaniu zębów – aktywne wybielanie uśmiechem. To innowacja w dziedzinie estetyki uśmiechu, a przecież białe zęby to podstawa pięknego wyglądu całej twarzy i jeśli nie będą zadbane, to żaden makijaż nie będzie w stanie tego ukryć.

Aktywny czynnik wybielający ActiluX reagujący na światło

pasta do wybielania zębów

okazje.info.pl

BlanX White Shock Treatment to nowa era w dziejach estetyki uśmiechu i jedyna na rynku pasta do zębów z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX reagującym na światło. Jest to najnowocześniejsza technologia, która działa każdego dnia gdy się uśmiechamy. ActiluX to opatentowany składnik, który wiąże się ze szkliwem zęba i pozostaje na jego powierzchni przez cały dzień, a aktywowany jest przez światło dzienne za każdym razem kiedy zęby mają z nim kontakt. Jest to związek fotoaktywny i za każdym razem mając kontakt ze światłem dziennym uwalnia bezpieczne cząsteczki, które atakują membrany komórkowe bakterii oraz pigmenty niszcząc je. Dodatkowym więc polem działania tego składnika jest pozbywanie się bakterii z powierzchni zębów. ActiluX nie powoduje utleniania, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla dziąseł, dodatkowo je nawilżając. W ramach gamy BlanX White Shock dostępne są trzy produkty:

  • BlanX White Shock – pasta wybielająca do codziennego mycia zębów,
  • BlanX White Shock + akcelerator BlanX LED czyli lampa wielokrotnego użytku,
  • BlanX White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów + BlanX Led Bite,
  • BlanX White Shock Treatment + BlanX Led Bite.

Produkty BlanX White Shock nie zawierają nadtlenków ani środków chemicznych, które mogą powodować podrażnienia ze względu na swoje nienaturalne i agresywne działanie, a w ich miejsce zawierają nieorganiczne, mikrokryształki ActiluX , które działają naturalnie ze światłem, tak aby nie uszkodzić szkliwa zębów. Prezentowany produkt zajął wysokie, drugie miejsce w rankingu popularności klientów Okazje.info.

Reklama:Facebook: