Wzmacniająca pianka do włosów Goldwell StyleSign Volume Power Whip

Autor: Justyna Jucha — Sierpień 02, 2017

Goldwell StyleSign Volume Power Whip to pianka wzmacniająca i nadająca objętości włosom, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów porównywarki cen Okazje.info.

Większa objętość i zdrowy wygląd włosów

Goldwell StyleSign Volume Power Whip to mocna pianka zwiększająca objętość włosów delikatnych i normalnych, która jednocześnie silnie utrwala fryzurę i powoduje, że włosy wydają się grubsze i mocniejsze. Zwiększa też optycznie ich objętość, wyraźnie podnosząc słabe i cienkie włosy. Uzyskujemy w ten sposób perfekcyjną fryzurę i efekt naturalnie gęstych włosów. W piance wykorzystano technologię FlexShine, dzięki której preparat rewelacyjnie zwiększa elastyczność i sprężystość włosów. Chroni też kolor oraz zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Piankę należy nanosić na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nakładamy niewielką ilość produktu na dłonie i posługując się grzebieniem lub palcami równomiernie rozprowadzamy na całej długości włosów. Suszymy modelując fryzurę szczotką lub palcami. Pianka jest sprzedawana w opakowaniu o pojemności 300 ml.

pianka do włosów

okazje.info.pl

Produkt należy do serii stylizacyjnej StyleSign Volume, w ramach której oferowane są produkty gwarantujące obfitość oraz długotrwałą objętość fryzury aż do dwudziestu czterech godzin, przy jednoczesnej ochronie przed wysokimi temperaturami narzędzi fryzjerskich oraz ochronie koloru włosów farbowanych. Ta innowacyjna linia kosmetyków do wszechstronnej stylizacji włosów Goldwell StyleSign wyróżnia się technologią Flex Shine Protect i zastosowaniem skoncentrowanego elastomeru. Produkty StyleSign dzięki zawartości polimerów stylizujących wzbogaconych proteinami bambusa, formują na włosach elastyczną powłokę, która zawiera dodatkowo zintegrowany kompleks ochrony, składający się z filtrów UVA i UVB, panthenolu oraz neutralizatorów wolnych rodników, co daje doskonale gładkie i błyszczące fryzury.

Reklama:Facebook: